Готовність до надзвичайних ситуацій Київської гімназії 154

Олександра Гусак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати вичерпну інформацію та підтверджувальні документи щодо наявності алгоритмів дій у надзвичайних ситуаціях у Київській гімназії №154 (далі - гімназія 154) Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації (код ЄДРПОУ 33306806) та фактичної готовності закладу до надзвичайних ситуацій, зокрема війни, бомбардування, мінування закладу освіти а саме:

1) Чи наявний в гімназії 154 затверджений алгоритм дій персоналу у разі настання надзвичайної ситуації, зокрема війни, бомбардування, замінування школи? Прошу надати копію відповідного документа

2) Чи проводився інструктаж персоналу, зокрема вчителів початкової школи гімназії 154 щодо дій у разі настання надзвичайної ситуації, зокрема війни, бомбардування? (прошу вказати дату такого інструктажу та ким він був організований)

3) Чи проводилися бесіди з здобувачами освіти 1-11 класів гімназії 154 щодо порядку дій у надзвичайних ситуаціях? Прошу вказати дати таких бесід для кожного класу.

4) Чи проводилися в гімназії 154 навчання для здобувачів освіти та працівників щодо екстреної евакуації дітей у випадку надзвичайної ситуації? (прошу вказати дату таких заходів для кожного класу)

5) Чи передбачене для працівників та здобувачів освіти гімназії 154 укриття (бомбосховище)? За якою адресою? яку кількість осіб вміщує таке укриття (бомбосховище)?

7) Чи облаштоване згадане укриття (бомбосховище) для працівників та здобувачів освіти гімназії 154 запасами питної та технічної води, продуктів тривалого зберігання, аптечкою?

8) чи наявний алгоритм комунікації працівників та вчителів гімназії 154 з батьками учнів у разі настання надзвичайної ситуації і одночасного зникнення інтернету та/ або мобільного зв'язку? (прошу надати підтверджувальний документ)

З повагою,

Олександра Гусак