Громадянство УРСР/СРСР/УКРАЇНИ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію рішення Верховної Ради України, Верховної Ради УРСР, Верховної Ради СРСР / Верховної Ради України :
- про вихід Євгена Юрійовича Бондаренко (народжений 11 жовтня 1989 року)
із громадянства УРСР/СРСР;
- про втрату Євгена Юрійовича Бондаренко громадянства УРСР/СРСР;
- про позбавлення Євгена Юрійовича Бондаренко громадянства УРСР/СРСР;
- про надання громадянства України.
за період часу з 1991 року по 2022 р.

Відповідь - копію документу, оформлену належним чином, із зазначенням номера вхідного документу,з розшифровкою підпису відповідальної особи та завірену мокрою печаткою надайте по суті та згідно хронології питань на мою електронну адресу, котру я вказав в формі реєстрації на даному сайті.

Запит на інформацію стосується інформації, необхідної для безпеки та захисту життя на фоні ведення бойових дій на території України і введеного воєнного стану в Україні Указом Президента України No 64/2022, тому відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,
Євген Юрійович Бондаренко

Доброго дня.

Можливо, ви вже відповіли на мій запит вище, але я не отримав від вас відповіді. Якщо це так, будь ласка, надішліть відповідь ще раз.

У будь-якому випадку чекаю на вашу відповідь.

Дякую за увагу,
Чекаю на відповідь.

З повагою,
Євген Юрійович Бондаренко