Громадські слухання та місцеві ініціативи

Павленко Лідія Володимирівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Положення про місцеві ініціативи у м.Вінниці (з додатками)
- Положення про громадські слухання у м.Вінниці (з додатками)
- Список повідомлень про місцеві ініціативи (із зазначенням назви, дати, кількості зібраних підписів), поданих за 2012-2022 роки і прийнятих рішень Вінницької міської ради за результатами їх розгляду.
- Список місцевих ініціатив (із зазначенням назви, дати, кількості зібраних підписів), які набрали необхідну кількість підписів, а відтак поданих за 2012-2022 роки і прийнятих ухвал Вінницької міської ради за результатами їх розгляду.
- Список повідомлень про проведення громадських слухань за 2012-2022 роки (із зазначенням назви, дати, кількості зібраних підписів);
- Список проведених громадських слухань у м. Вінниці за 2012-2022 роки (із зазначенням назви, дати, кількості присутніх) і прийнятих рішень Вінницької міської ради, посадових осіб органів місцевого самоврядування за результатами їх розгляду.

Відповідь прошу надати на електронну адресу: [email address]

З повагою,
Павленко Лідія Володимирівна