Громодянство України

Реджепова Татьяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні докумети):

Я, Реджепова Тетяна Борисівна у травні 2019 року в ГУДМС України у м. Хмельницькому Хмельницькій області порушила клопотання про прийняття до громадянства України як особа,що отримала дозвіл на імміграцію в Україну та перебуває у законному шлюбі з громадянином України понад сім років.

Згідно ст. 36 Закону України Про громодянство України - Строк розгляду заяви або подання з питань громодянства не повинен перевищувати одного року. Моє клопотання про прийняття до громадянства України знаходиться на розгляді вже більше двох років, що порушує всі терміни розгляду, відповідно до Закону України Про громодянство України.

Чи розглянуто питання про надання мені громадянства України відповідно до Указів Президента України.

Відповідно до вимог статті 16 Закону України "Про захист персональних даних", для отримання відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, надаю реквізити документа, що посвідчує мою особу:
Реджепова Тетяна Борисівна 26.04.1966 року народження( місце народження- м. Безмеин Туркменистан),посвідка на постійне проживання № ІН 130598 видана Органом 6801 17 травня 2017р, зареєстрований за адресою: м. Хмельницький, вул. Старокостянтинівське шосе, б

З повагою,

Реджепова Татьяна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Реджепова Татьяна

Доброго дня!
Згідно пункта 112 Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, затвержденного Указом Президента України від 27 березня 2001 року № 215:
112. Загальний строк розгляду заяв і подань про прийняття до громадянства України або припинення громадянства України не повинен перевищувати одного року з дня їх надходження. Загальний строк розгляду заяв про прийняття до громадянства України дітей, осіб, яким надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, та осіб без громадянства не повинен перевищувати дев'яти місяців з дня їх надходження.

Листа, про те що мої матеріали перебувають на попередньому опрацюванні, я вже отримувала від Вас - 15.06.20р. № 22/1-09/3097 і 18.02.21р. № 22/1-09/704. Таким чином пройшло вже більше року як вони знаходяться на попередньому опрацюванні. Яким чином пункт 110,на який Ви посилаєтесь, впливає на такий довгий розгляд мого клопотання?

З повагою,

Реджепова Татьяна

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment