Гуртки в Київській гімназії 154

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати розгорнуту інформацію щодо роботи всіх гуртків, які діють в київській гімназії #154

1) Які з цих гуртків є шкільними і безкоштовними для дітей?

2) Якщо ці гуртки безкоштовні, прошу надати інформацію про керівників гуртків та розмір їх посадових окладів, згідно зі штатним розкладом.

3) Для дітей яких класів проводяться дані заняття, розклад, графік, час, а також в якому саме приміщенні відбуваються дані заняття.

4) Якщо ці гуртки (додаткові освітні послуги) платні, то прошу надати інформацію про їх вартість, спосіб оплати (розрахунковий рахунок навчального закладу, готівка тощо), кількість занять на місяць та інформацію про керівників гуртків.

5) Якщо для проведення гуртків приміщення орендується, то інформацію з відповідних договорів про цільове призначення такої оренди. Яке саме приміщення (обсяг приміщення, який номер кабінету в школі тощо), вартість оренди, ким та коли такі договори підписані. Також прошу надати копії таких договорів.

Прошу надати розгорнуту відповідь по кожному з пунктів у визначений законом термін

З повагою,

Вікторія

Відділ організації діловодства, Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

З повагою

Відділ організації діловодства
Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

показати цитоване