Групи подовженого дня та благодійні готівкові внески

Оксана Шевчук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

30.08.2018 після педагогічної ради Новосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області повідомила батьків учнів 3-х класів про неможливість створення груп подовженного дня через неможливість у їдальні отримувати платні обіди (готівкова оплата неможлива). При цьому зберігаються безкоштовні сніданки. Для учніх 1-х класів вони перенесені на час обіду.

Згідно з Наказом 677 від 25.06.2018 Про затвердження порядку створення груп подовженого дня:
1. для гпд необхідно наявність матеріально-технічної бази та умов для організації харчування. Їдальня у школі є, як й харчування у ній. Якщо питання лише в оплаті, будь ласка, надайте реквізити для оплати харчування шляхом безготівкого перерахування, як це відбувається у садочку смт. Чабани, або встановіть пос-термінали для оплати карткою.

2. Якщо необхідно оплатити роботу вчителя на ГПД, прошу надати рахунок для безготівкової оплати.

4. Групи ГПД створюються на основі рішення власника, а власником є Києво-Святошинська районнарада, за письмовими запитами батьків. Надайте інформацію про необхідну кількість та формат запитів від батьків.

5. Також, будь ласка, надайте реквізити для внесення благодійних внесків на фонд школи. Раніше оплачували 50 грн/міс на фонд школи готівкою, але у фінансовому звіті школи інформації про готівкові надходження та їх витрати відсутні.

З повагою,

Оксана Шевчук

1 Attachment

123


З повагою
Києво-Святошинська районна рада
тел.450-04-80