Ідентифікація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- яким чином державний орган може бути платником податків , адже господарський кодекс свідчить про інше , а саме : юридичні особи публічного права( держ органи ) не можуть вести господарську діяльність.
- відповідно , як ГУ ДПС у Вінницькій обл. Може мати код ЄДРПОУ - код платника податків.
Виходячи з цього можу припустити , що це не держ орг. А приватна компанія ( юр. Особа приватного права).
- відповідно , як дана фірма може з мене щось вимагати , якщо не має відношення до держави?
- прошу надати для ознайомлення закон , яким створено Державну Податкову Службу.
- надайте рахунок отримувача коштів з фіз осіб.
- закон стосується фіз осіб. А як взаємодієте з лдиною?Живу та дію в юрисдикції людини. Тобто людина як субєкт права. Ст24 ЦКУ.

З повагою,

Сергій

answer, Державна податкова служба України

2 Attachments

Доброго дня!

Я попросив зазанчити закон , яким створили ДПС
А ви мені постанову КМУ, як вас міг створити виконавчий орган?смішно?) верховна рада вас могла створити - законом. Але не кабінет міністрів…. Набридло це зазеркалля…і тройні стандарти..
ви хоч самі розумієте шо ви мені відписали?

З повагою,

Сергій

answer, Державна податкова служба України

Добрий день!

Звернення та запити на інформацію на електронну адресу ([email address]) не приймаються, так як вказана електронна адреса є виключно для відправлення вихідної кореспонденції за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

Тому просимо звернення надсилати на електронну адресу [email address], а запити на отримання публічної інформації – [Державна податкова служба України request email], про що також зазначено на офіційному вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» → «Контакти для подання усних та електронних звернень громадян» (https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...) та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації» (https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

З повагою

Державна податкова служба України

показати цитоване