Е-підручники шола №73

Яна Іванова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!
Проект "електронний підручник" впроваджують в школах Одеси ще з 2016 року.
Прошу вас надати сканкопію чітку кошторису, на який виділено в шолу Одеську ЗОШ № 73 , для придбання електроних підручників за 2016-2021 роки. А також копію прохання директора на придбання цих підручників та в якій кількості.
Прошу надати копію склільки було виділено електроних підручників для навчання в ЗОШ №73?

За словами заступника директора Департаменту освіти і науки Одеської міськради Ірини Столбовий, зараз "електронний підручник" вже доступний у всіх школах, але залишається проблема нестачі техніки для використання на уроках. Через це можна сказати, що використовують його в школах Одеси з різним успіхом.
Незважаючи на старт проекту "електронного підручника" майже 5 років тому, про нього до цих пір чули далеко не всі учні і батьки. Деякі батьки скачують своїм дітям підручники, але роблять це просто через інтернет, знаходячи безкоштовні публікації

http://slovo.odessa.ua/news/38036-deputa...

https://bessarabia.in.ua/daesh-elektronn...

Прошу вас надати копію документу, яким загальноосвітнім установам були виділені та придбані електроні підручники за місцевий бюджет та в якій кількості.

Прошу відповіді надати у вигляді чітких, нерозмитих сканкопій документів за електроною адресою [email address]
З повагою,

Яна Іванова

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради