Ефективна витрата пального

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Укрзалізниця повинна стати прикладом для інших державних підприємств, де втілюються новітні технології з дотриманням міжнародних та європейських стандартів.
Для цього мною в рамках ГО «Безпечна країна» було
створено проект «Ефективна витрата пального», які
пропрацьовано та обговорено з фахівцями АТ
«Укрзалізниця». Вказані проекти та інші документи
доступні у посиланні, яке згенеровано у QR-код >>>
На Одеській залізниці розкрадається 2% дизпалива на шляху прямування та 30% у депо. Встановлено, що частина дизельного палива викрадається по дорозі (за 7 місяці 2019 року 512 тон на суму 13 000тис.грн.),
а в комерційному акті вказується здано за справним ЗПП. Для фарбування такого об’єму потрібно 35 тон. фарби. на суму 1 млн. грн., мажмо економію у сумі 16млн. грн. Щоденні втрати з одного з тепловозу ТЕП-70 через крадіжки складають 500 літрів на суму 14 тис. грн., вартість GPSM з контролером складає
5,5тис.грн., економія палива одного тепловозу ТЕП-70 за рік складає 5000 тис. грн. Документы доступні за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Надати за 2018, 2019 та 2020 роки статистичну інформацію щодо загальної кількості недостачі дизпалива під час прийому на ТНТС, що фіксуєтся кожно разу в комерційних актах з позначкою здано за справжнім ЗПП.
- Який коєфіцієнт похибки використовується під час прийому дизпалива на ТНТС, та на підставі яких нормативно-правових документів?
- Чи виносилось рішення щодо фарбування дизпалива для потреб Укрзализници?
- Надати інформацію чи надходили з даного приводу пропозиції фарбування дизпалива від ГО "Безпечна країна" в рамках проекту "Ефективна витрата пального" на протязі 2020 року, які рішення були прийняті за данного приводу?
- Вирішити питання щодо фарбування дизпалива, встановлення GPS трекерів з контролем рівня дизпалива у тепловози, встановити автоматичну систему обліку дизпалива на ТНТС та сканери для стрілецьких команд та ліквідації підрозділів, які здіснюють перевірку обліку та попередження крадіжок (Департамент енергоменеджмент в центральному апараті на на залізницях, окремі підрозділі Офісу безпеки, окремі підрозділі Головного управління воєнізованої охорони (Майнова безпека) та СКШР, СКСП на місцях.

З повагою,

Олександр ШУЛЬЦ

Храпа А.І., Укрзалізниця

1 Attachment

Храпа А.І., Укрзалізниця

2 Attachments