Експериментальні препарати

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу Згідно з Законом «Про доступ до публічної інформації», протягом п'яти робочих днів з дня отримання запиту повідомити мені інформацію, що стосується працівників бюджетних установ, що не отримали щеплення від коронавірусної інфекції SARS-COV-2 у разі їх свідомої відмови від проходження вакцінації або з інших причин:
1. Які існують обмеження щодо допуску таких осіб до праці, чи мають вони право вільно виконувати свої обов”язки на свому робочому місці всередині закладу або в інших умовах, що передбачені їх професійними вимогами?
2. Чи мають право керівники бюджетних установ, або інші посадові, службові особи, посади яких є вищими за посаду не вакцинованого працівника вимагати від нього письмово або в усній формі отримати вищевказане щеплення, надати довідку про щеплення або результат аналізу на вищевказану інфекцію? Якщо так, прошу вказати у яких конкретних випадках це дозволяється.

З повагою,

Тетяна

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на поставлені питання
З повагою,

Тетяна