Екзаменаційні білети

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Князева Єва Андріївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Князева Єва Андріївна

Доброго дня!

З метою справедливого оцінювання здобувачів вищої освіти 2-го курсу магістратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у лютому 2022 року на атестаційному іспиті, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. електронну копію екзаменаційних білетів на атестаційний іспит з права ЄС та Європейського права прав людини на атестацію здобувачів вищої освіти 2-го курсу магістратури НЮУ імені Ярослава Мудрого у лютому 2022 року (освітня ступінь "Магістр");
2. електронну копію переліку питань на атестаційний іспит з права ЄС та Європейського права прав людини на атестацію здобувачів вищої освіти 2-го курсу магістратури НЮУ імені Ярослава Мудрого у лютому 2022 року (освітня ступінь "Магістр");
3. назви джерел для підготовки до атестаційного іспиту з права ЄС та Європейського права прав людини на атестацію здобувачів вищої освіти 2-го курсу магістратури НЮУ імені Ярослава Мудрого у лютому 2022 року (освітня ступінь "Магістр").

З повагою,
Блогерка редакції NLU Live
Князева Єва Андріївна
14 січня 2022 року

Канцелярія НЮУ ім. Ярослава Мудрого, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

4 Attachments

Ħ Ħ Ȧ
æ Φ Φ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]