Електронні реєстри

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людина з повними правами :Уляна Юріївна Реведжук, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людина з повними правами :Уляна Юріївна Реведжук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): 1. Надайте будь ласка належним чином завірену копію НПА (Закону), який надає повноваження посадовим особам Закладів Освіти вносити власні та персональні дані малолітніх [дітей] до електронних журналів та щоденників без попередньо наданої на це згоди від їх батьків;
2. Надайте документ, який підтверджує , що ТОВ "НОВІ ЗНАННЯ" належить до державної власності;
3. Надайте будь ласка належним чином завірену копію НПА (Закону), яким було заборонено ведення паперового документообігу, зокрема паперових журналів та щоденників в закладах освіти;
4. Надайте будь ласка належним чином завірену копію НПА (Закону), яким було введено обов'язковий електронний документообіг, в тому числі електронні журнали та щоденники, в закладах освіти.
Повідомляю, що я - жінка в правовому статусі людина з повними правами з власним ім'ям Уляна, по батькові Юріївна, ім'я сім'ї Реведжук - так до мене і звертатися.
А також зазначу, що власне ім'я, по батькові та прізвище людини, прописується згідно параграфу 49 УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОПИСУ.

Вдячна, що ви старанно виконуєте свої обов'язки.

З повагою,

Жінка в правовому статусі людина з повними правами :Уляна Юріївна Реведжук

Пошта МОН України, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

--

Наша електронна адреса

[email address]