Електронні щоденники NZ.UA та Єдина Школа

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Коновал, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Коновал

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Чи були виділені кошти, та скільки саме на програмне забезпечення платформи "Нові знання" та інших складових розробнику проекту з міського бюджету. Чи Прошу надати документ, згідно якому батьки повинні сплачувати за користування платформою
2) Чи були виділені кошти, та скільки саме на програмне забезпечення платформи "Єдина Школа". інших складових розробнику проекту з міського бюджету . Прошу надати документ, згідно якому батьки повинні сплачувати за користування платформою

Оскільки інформация має суспільний інетерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді (а саме у вигляді ЧІТКИХ сканкопій)

У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

-- Департамент освіти та науки Одеської міської ради