Електронне самоврядування

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо впровадження та результативності нових технологій та елементів електронного врядування в Україні на початок 2017 року.

З повагою,

Руслан

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

РУСЛАНУ
[FOI #17188 email]

Шановний пане Руслане!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 08.02.2017, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Положенням про Державне агентство з питань електронного урядування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 01.10.2014 № 492, визначено, що Агентство є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сферах інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства. Агентство відповідно до покладених на нього завдань організовує проведення прогнозно-аналітичних досліджень стану розвитку інформаційного суспільства, електронного урядування та сфери інформатизації.
Згідно із пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
З огляду на зазначене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Державного агентства з питань електронного урядування для розгляду та надання Вам інформації в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Шевцов Олександр Михайлович,

1 Attachment

 

 

[1]Описание: cid:image001.png@01D0E411.62BDD790

З повагою,

References

Visible links

5 Attachments

 

 

[1]Описание: cid:image001.png@01D0E411.62BDD790

З повагою,

Неля Василівна

 

References

Visible links