Енергоефективність

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана Марчук, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Оксана Марчук

Мелітопольська міська рада,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію актуального наразі муніципального енергетичного плану міста Мелітополя.
2. Копію рішення, яким визначено відповідальну особу у Мелітопольській міській раді за розвиток енергоефективності?
3. Перелік заходів, які були реалізовані для підвищення енергоефективності об’єктів у місті Мелітополі протягом 2016 та 2017 років.
4. Звіти про реалізацію заходів спрямованих на підвищення енергоефективності об’єктів у місті Мелітополі протягом 2016 та 2017 років.
5. Перелік заходів, які плануються на 2017-2018 роки для підвищення енергоефективності об’єктів у місті Мелітополі.

Звертаю Вашу увагу, що ненадання запитуваних документів/інформації є незаконним і має ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212-3 КУпАп та буде оскаржене в порядку, передбаченому чинним законодавством.

19.07.2017

З повагою,
Оксана Марчук

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти