ЄСПЛ установлено факт фальсифікації виборів. Ваші дії?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павленко Юрій Євгенійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павленко Юрій Євгенійович

20.09.2022 року Європейський суд з прав людини виніс рішення у справі "Солейко проти України" , з якого слідує, що вибори народних депутатів України по одномандтному виборчому округу №11 від 28.10.2012 були сфальсифіковані. Це було очевидно і в 2012 році "неозброєним оком". В результаті свавільно "обрано" Олександра Домбровського (члена Вінницького організованого злочинного угруповання на чолі з Володимиром Гройсманом, про що вам і всім, кому буде переслано цей запит, - добре відомо).

З того слідує запитання .

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- що зроблено органами державної влади за результатами зазначеного рішення ЄСПЛ? Чи вважаєте ви, що в такий спосіб спарведливість відновлено? (я то розумію, що ні, мене цікавить думка держслубовця, який проїдає бюджет);
- кого конкретно притягнуто і до якого виду відповідальності?
- чому досі на свободі Олександр Домбровський, Володимиир Гройсман і їхні підручні, які , вимикали електроенергію, проникли в будівлю ОВК і псували виборчі псували бюлетені ?
- чим ви кращі за попередників і коли ви почнете вже працювати?? (це питання на п'ятому році повноважень - риторичне, можете не відповідати, ніхто і так не вірить)

Павленко Юрій Євгенійович
Відповідь прошу надати на ел. адресу: [email address]

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

³ .

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

1 Attachment

!

19.04.2024, ̳ .

 

 

 

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]