Євробачення 2017. Поторний запит. Приховування розтрати бюджетних коштів.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Людмила Половинська

Доброго дня!

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Згідно сторінок 32-33 Звіту Рахункової палати від 24.07.2018 №19-4
п.4.1 Аналіз використання коштів, спрямованих НТУ / публічному акціонерному товариству "Національна суспільна телерадіокомпанія України"/ на оплату праці осіб, залучених до підготовки та проведення Євробачення, прошу надати мені для ознайомлення документи про виплати гонорарів за виступи та репетиції всім зазначеним у звіті на сторінках 32-33 особам, без персональної інформації.
Уточнювальна інформація до запиту. На жаль у Звіті Рахункової палати відсутній аналіз оплати праці вокалістів та артистів балету, які працювали під час репетицій конкурсу Євробачення 2017 в Києві з початку березня 2017 року до початку травня 2017 року. Всі вокалісти та артисти балету були відібрані для цієї роботи на Всеукраїнському конкурсі, який проводили НТКУ та ЄМС у лютому 2017 року. Всі вокалісти виконували НАЖИВО вокальні номери, надані країнами учасниками конкурсу, підбирали костюми та грим за власні кошти. Репетиції відбувались кожного дня з ранку до вечора, для відточення найдосконалішого телевізійного показу учасників конкурсу від різних країн під час Прямих єфірів. Все спілкування під час репетицій відбувалось англійською мовою. Знання англійської на рівні вільного спілкування, високий професійний рівень вокального виконання - умова конкурсу НТКУ. Слід зазначити, що молодих виконавців просто ОБМАНУЛИ і не заплатили в повному обсязі за тривалу та самовіддану працю під час підготовки конкурсу Євробачення 2017. РАХУНКОВА ПАЛАТА навіть не внесла в свій ЗВІТ відомості про репетиції та про артистів, які були задіяні під час підготовки Євробачення 2017 в УКРАЇНІ!
Прошу надати запитувану інформацію! У своєму запиті я прошу надати можливість ознайомитись з документими, на підставі яких зроблено висновок, зафіксований у Звіті !!! Також прошу надати можливість ознайомитись з документами в яких зазначено суми виплат гонорарів артистам, задіяним у виступах та репетиціях Євробачення 2017!

З повагою,

Людмила Половинська

Уточнювальна інформація: У 2018 та 2019 роках я надсилала подібний запит до КМУ, Держкомтелерадіо та Рахункової палати..., але НЕ отримала жодної інформації по суті запиту. Прошу допомогти мені отримати публічну інформацію щодо непрозорого використання великих сум бюджетних коштів.

Людмила Половинська

Доброго дня! Надайте відповідь на мій запит !

З повагою,

Людмила Половинська

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надати перелік органів виконавчої влади, яким переадресовано мій запит на публічну інформацію щодо відсутності інформації про оплату праці артистам у Звіті Рахункової палати про аналіз витрат бюджетних коштів, спрямованих на проведення Євробачення 2017.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надати пояснення чому відровідь на мій запит надана не Управлінням забезпечення доступу до публічної інформації після проходження структурного підрозділу СКМУ до компетенції якого належить запит ?!

З повагою,

Людмила Половинська

Запити Рахункової палати,

1 Attachment

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надіслати мій запит від 26 лютого 2021 до розпорядників інформації, які визначені у Звіті Рахункової палати щодо ефективності використання бюджетних коштів, спрямованих на підготовку та проведення "Євробачення 2017".

З повагою,

Людмила Половинська

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

Відповідь у вкладених файлах.

 

 

показати цитоване

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу пояснити відмову у наданні інформації за моїми запитами! Більшість запитів на публічну інформацію, надісланих до КМУ через сайт "Доступ до правди" у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, надсилаються Секретаріатом КМУ до розпорядників інформації, КРІМ моїх ! Схоже на корупційну домовленість щодо приховування дійсної, достовірної інформації по запитах щодо стану 4-рьох "Укртелефільмів" ТА БЮДЖЕТНИХ коштів, витрачених на підготовку та проведення "Єіробачення-2017" !!!

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! У відповідності до норм ЗУ "Про доступ до публічної інформації
Прошу надати мені можливість ознайомитись з документами КМУ про утворення оргкомітету з підготовки та проведення "Євробачення 2017" ; про проведення тендерних процедур та інш.
Звертаю увагу на норми закону :Стаття 14. Обов'язки розпорядників інформації
1. Розпорядники інформації зобов'язані:

1) оприлюднювати інформацію, передбачену цим та іншими законами;

{Пункт 1 частини першої статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 319-VIII від 09.04.2015}

2) систематично вести облік документів, що знаходяться в їхньому володінні;

3) вести облік запитів на інформацію;

4) визначати спеціальні місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо;

Стаття 6. Публічна інформація з обмеженим доступом

5. Не може бути обмежено доступ до інформації про складання, розгляд і затвердження бюджетів, кошторисів розпорядників бюджетних коштів та плани використання бюджетних коштів одержувачів бюджетних коштів, а також їх виконання за розписами, бюджетними програмами та видатками (крім таємних видатків відповідно до статті 31 Бюджетного кодексу України), взяття розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів бюджетних зобов’язань або здійснення розпорядження бюджетними коштами у будь-який інший спосіб, планування, формування, здійснення та виконання закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, у тому числі оборонних закупівель (крім випадків, якщо окрема інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю"), володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Не підлягає обмеженню також доступ до інформації про стан і результати перевірок та службових розслідувань фактів порушень, допущених у сферах діяльності, зазначених у цій частині. Доступ до зазначеної інформації забезпечується розпорядниками інформації відповідно до положень статті 5 цього Закону.

{Частина п'ята статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законами № 720-IX від 17.06.2020, № 808-IX від 17.07.2020

7. Обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.

З повагою,

Людмила Половинська

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

 

показати цитоване

Людмила Половинська

Доброго дня! Повторно прошу надати мені можливість ознайомитись з документами КМУ від 25 січня 2017 та іншими, які стосуються організації "Євробачення- 2017!!! 26 січня 2017 року Віце-прем'єр міністр України В'ячеслав Кириленко заявив наступне: "Питання Євробачення- це не музичне питання. Це питання політичного характуру......Також В'ячеслав Кириленко повідомив, що на засіданні Уряду, яке відбулося 25 січня, було затверджено порядок використання коштів державного бюджету для забезпечення проведення конкурсу " Євробачення - 2017". Він зазначив, що цей документ є важливим для фінансування всіх необхідних етапів проведення пісенного конкурсу." Прошу не принижувати КМУ намаганням перекласти відповідальність за надання інформації на підлеглі струкури! Це не гідно рівня найвищого органу виконавчої влади України!

З повагою,

Людмила Половинська

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

3 Attachments

Відповідь у вкладених файлах.

 

 

показати цитоване

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надати прізвища осіб, які входили до Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення" згідно розпорядження КМУ від 1 червня 2016 № 411-р зі змінами від 16.01.2017 № 17-р. 2. Прошу надати копії звітів від одержувача бюджетних коштів до Держкомтелерадіо, у відповідності до п.6 Порядку використання коштів, передбачених у держ. бюджеті для забезпечення та підготовки проведення "Євробачення - 2017", затвердженого КМУ від 25.01.2017 № 29. 4. Прошу надати копії звітів від Держкомтелерадіо до Мінфіну згідно п.6 Порядку, затвердженого КМУ від 25.01.2017 № 29. 5. Прошу надати інформацію про порядок контролю за цільовим використанням біджетних коштів у відповідності до п.7 Порядку, затвердженого КМУ 25.01.2017.

З повагою,

Людмила Половинська

Олександра Акіменко,

1 Attachment

Олександра Акіменко,

1 Attachment

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

9 Attachments

Відповідь у вкладених файлах.

 

 

показати цитоване

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу роз'яснень щодо наданої мені недостовірної інформації у електронному повідомленні за підписом Червака Б. щодо розпорядника бюджетних коштів, передбачених на проведення та організацію "Євробачення - 2017".: "Шановна пані Людмило!

На лист Секретаріату Кабінету Міністрів України від 22.03.2021 № 9202/0/2-21 Державний комітет телебачення і радіомовлення України розглянув Ваш запит на публічну інформацію від 16.03.2021 та відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» направляє його для розгляду до АТ «НСТУ» як належного розпорядника інформації.

З повагою

Перший заступник
Голови Богдан ЧЕРВАК"

З повагою,

Людмила Половинська

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

 

показати цитоване

Юлія Гребеннікова,

На лист СКМУ № 10346/0/2-21 від 31.03.2021
Цей лист містить файли, які будуть видалені автоматично 16.04.2021.
Збережіть їх, якщо вони вам потрібні.
[1][IMG]

[2]0AE7E40C-E7B3-4C02-B510-4E55FB71B225.jpeg

3Mb

[3][IMG]

[4]515D253D-DC26-4749-9ADA-BB44BCAB1E32 (2).jpeg

3Mb

[5][IMG]

[6]94A6BB34-1BEC-4AA9-B502-3084E5DDFB01 (1).jpeg

3Mb

[7][IMG]

[8]1FAD8D98-8870-4366-8F41-428F03108B27.jpeg

3Mb

[9][IMG]

[10]A0CDDD87-865C-4F18-9A2C-FC5D0C222376.jpeg

3Mb

[11][IMG]

[12]94A6BB34-1BEC-4AA9-B502-3084E5DDFB01 (1).jpeg

3Mb

[13][IMG]

[14]11F8AF49-E559-4795-A347-BF9D7E889A93.jpeg

4Mb

[15][IMG]

[16]A25DEF00-3096-4306-810E-D016D83636A5.jpeg

4Mb

[17][IMG]

[18]73BCC0BE-1110-41A3-A965-B43C42747614.jpeg

4Mb

[19][IMG]

[20]794C1FE9-2E89-475C-BDAE-301BF42775BC (1).jpeg

4Mb

[21][IMG]

[22]11F0FC67-AA92-4BE8-96BD-105EC932B769.jpeg

4Mb

[23][IMG]

[24]5DA6C4F8-B47A-4994-BCA3-402B63B30AFA.jpeg

4Mb

[25][IMG]

[26]11F8AF49-E559-4795-A347-BF9D7E889A93.jpeg

4Mb

[27][IMG]

[28]32E8DBD1-4E49-4BEC-AD25-31F0D7208BDD (1).jpeg

4Mb

[29][IMG]

[30]1F883575-1A8C-4EEA-90B4-08D19B8DB4F7.jpeg

4Mb

[31][IMG]

[32]D95B84FE-25A2-4F7B-A596-4A18D29E7C28 (1).jpeg

4Mb

[33][IMG]

[34]15CC59F5-D1DA-4695-8124-E003D2F60C8C.jpeg

4Mb

[35][IMG]

[36]6FB08BC4-AA03-4604-BFF8-56353933FA80.jpeg

4Mb

References

Visible links
1. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
2. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
3. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
4. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
5. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
6. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
7. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
8. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
9. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
10. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
11. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
12. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
13. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
14. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
15. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
16. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
17. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
18. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
19. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
20. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
21. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
22. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
23. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
24. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
25. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
26. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
27. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
28. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
29. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
30. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
31. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
32. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
33. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
34. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
35. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...
36. https://files.ukr.net/get/rd97jf5zo:2435...

Юлія Гребеннікова,

На лист СКМУ №10346/0/2-21 від 31.03.2021
Цей лист містить файли, які будуть видалені автоматично 16.04.2021.
Збережіть їх, якщо вони вам потрібні.
[1][IMG]

[2]6 стр..jpeg

3Mb

[3][IMG]

[4]5 стр..jpeg

3Mb

[5][IMG]

[6]7 стр..jpeg

4Mb

[7][IMG]

[8]8 стр..jpeg

4Mb

[9][IMG]

[10]10 стр..jpeg

4Mb

[11][IMG]

[12]9 стр..jpeg

4Mb

[13][IMG]

[14]11 стр..jpeg

4Mb

[15][IMG]

[16]13 стр..jpeg

4Mb

[17][IMG]

[18]12 стр..jpeg

4Mb

[19][IMG]

[20]15 стр..jpeg

4Mb

[21][IMG]

[22]16 стр..jpeg

4Mb

[23][IMG]

[24]17 стр..jpeg

4Mb

[25][IMG]

[26]14 стр..jpeg

4Mb

[27][IMG]

[28]18 стр..jpeg

4Mb

[29][IMG]

[30]1 стр..jpeg

3Mb

[31][IMG]

[32]2 стр..jpeg

3Mb

[33][IMG]

[34]3 стр..jpeg

3Mb

[35][IMG]

[36]4 стр..jpeg

3Mb

References

Visible links
1. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
2. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
3. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
4. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
5. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
6. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
7. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
8. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
9. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
10. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
11. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
12. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
13. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
14. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
15. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
16. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
17. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
18. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
19. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
20. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
21. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
22. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
23. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
24. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
25. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
26. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
27. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
28. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
29. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
30. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
31. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
32. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
33. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
34. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
35. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...
36. https://files.ukr.net/get/rda4djfx2:2435...

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу пояснень щодо надання однієї скан-копії 36 разів та безліч посилань, які не відкриваються !!! Інформація надана Юлією Гребенніковою без зазначення органу виконавчої влади без підписів та пояснень ! Це свідоме надання недостовірної - фальсифікованої інформації за попередньою змовою посадових відповідальних осіб для приховування розкрадань бюджетних коштів. Прошу надати дійсну, достовірну інформацію по моєму запиту!

З повагою,

Людмила Половинська

Юлія Гребеннікова,

На лист СКМУ № 10346/0/2-21 від 31.03.2021
3 квітня 2021, 09:26:35, від "Людмила Половинська"
<[1][FOI #73348 email]>:

Доброго дня! Прошу пояснень щодо надання однієї скан-копії 36 разів та безліч посилань, які не відкриваються !!! Інформація надана Юлією Гребенніковою без зазначення органу виконавчої влади без підписів та пояснень ! Це свідоме надання недостовірної - фальсифікованої інформації за попередньою змовою посадових відповідальних осіб для приховування розкрадань бюджетних коштів. Прошу надати дійсну, достовірну інформацію по моєму запиту!

З повагою,

Людмила Половинська

показати цитоване

Людмила Половинська залишив коментар ()

Доброго дня! Прошу пояснень щодо надання однієї скан-копії 36 разів та безліч посилань, які не відкриваються !!! Інформація надана Юлією Гребенніковою без зазначення органу виконавчої влади без підписів та пояснень ! Це свідоме надання недостовірної - фальсифікованої інформації за попередньою змовою посадових відповідальних осіб для приховування розкрадань бюджетних коштів. Прошу надати дійсну, достовірну інформацію по моєму запиту!

З повагою,

Людмила Половинська

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване

5 Attachments

Людмила Половинська

Доброго дня! Повторно прошу надати мені публічну інформацію щодо використання буджетних коштів спрямованих на підготовку та проведення "Євробачення - 2017"!.1 Аналіз використання коштів, спрямованих НТУ / публічному акціонерному товариству "Національна суспільна телерадіокомпанія України"/ на оплату праці осіб, залучених до підготовки та проведення Євробачення, прошу надати мені для ознайомлення документи про виплати гонорарів за виступи та репетиції !!! особам, без персональної інформації. Особисто пану Чернотицькому М., як претенденту на посаду голови правління НСТУ, нагадую : "Стаття 14. Обов'язки розпорядників інформації

1. Розпорядники інформації зобов'язані:

6) надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію.

{Пункт 6 частини першої статті 14 в редакції Закону № 319-VIII від 09.04.2015}
Стаття 22. Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію

2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

3. Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

.4) визначати спеціальні місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо;

Стаття 6. Публічна інформація з обмеженим доступом

5. Не може бути обмежено доступ до інформації про складання, розгляд і затвердження бюджетів, кошторисів розпорядників бюджетних коштів та плани використання бюджетних коштів одержувачів бюджетних коштів, а також їх виконання за розписами, бюджетними програмами та видатками (крім таємних видатків відповідно до статті 31 Бюджетного кодексу України), взяття розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів бюджетних зобов’язань або здійснення розпорядження бюджетними коштами у будь-який інший спосіб, планування, формування, здійснення та виконання закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, у тому числі оборонних закупівель (крім випадків, якщо окрема інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг становить державну таємницю відповідно до Закону України "Про державну таємницю"), володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Не підлягає обмеженню також доступ до інформації про стан і результати перевірок та службових розслідувань фактів порушень, допущених у сферах діяльності, зазначених у цій частині. Доступ до зазначеної інформації забезпечується розпорядниками інформації відповідно до положень статті 5 цього Закону.
Уточнювальна інформація до запиту:Всі вокалісти та артисти балету були відібрані для цієї роботи на Всеукраїнському конкурсі, який проводили НТКУ та ЄМС у лютому 2017 року. Всі вокалісти виконували НАЖИВО вокальні номери, надані країнами учасниками конкурсу, підбирали костюми та грим за власні кошти. Репетиції відбувались кожного дня з ранку до вечора, для відточення найдосконалішого телевізійного показу учасників конкурсу від різних країн під час Прямих єфірів. Все спілкування під час репетицій відбувалось англійською мовою. Знання англійської на рівні вільного спілкування, високий професійний рівень вокального виконання - умова конкурсу НТКУ. Слід зазначити, що молодих виконавців просто ОБМАНУЛИ і не заплатили в повному обсязі за тривалу та самовіддану працю під час підготовки конкурсу Євробачення 2017. РАХУНКОВА ПАЛАТА навіть не внесла в свій ЗВІТ відомості про репетиції та про артистів, які були задіяні під час підготовки Євробачення 2017 в УКРАЇНІ!
Прошу надати запитувану інформацію! У своєму запиті я прошу надати можливість ознайомитись з документими.

З повагою,

Людмила Половинська