Ігнорування міською радою Конституції та Законів України 2

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Літвіненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Літвіненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

28.02.2020 року на вашу адресу мною був надісланий запит щодо повідомлення про причину, посадових осіб, та надати документальну підставу про таке (розпорядження, службова записка та т.п.), які ініціювали зняття з розгляду виконкому проекту рішення виконкому "Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під рекламними конструкціями типу «Сіті - лайт» шляхом їх демонтажу за адресами: пр-т Миру,22, вул. Олександрійська, 12, вул. Парусна,10 та по пров. Шкільному, 1 у м.Чорноморську Одеської області" (опублікованого на сайті 28.12.2019 року).
Відповіддю від 02.03.2020 року б/н мені було повідомлено, що запит направлено до загального відділу виконкому для розгляду в порядку, визначеноум Законом України "Про звернення громадлян".
Статтею 20 ЗУ "Про звернення громадян" повідомлено, що звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.
Станом на 06.04.2020 року відповідь на мій запит від 02.03.2020 року надана не була.
Вказаними діями ви грубо порушили Конституцію та Закони України.

Вимагаю не порушувати Зазначені акти та негайно надати відповідь!!!!!

З повагою,

Олександр Літвіненко

public, Чорноморська міська рада

1 Attachment