Ігнорування законів України заступником міського голови Ясніцьким О.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Літвіненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Літвіненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Своїми зверненнями, адресованими на вашу адресу, я запитував про розгляд проекту рішення виконкому "Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під рекламними конструкціями типу «Сіті - лайт» шляхом їх демонтажу за адресами: пр-т Миру,22, вул.Олександрійська, 12, вул. Парусна,10 та по пров. Шкільному, 1 у м.Чорноморську Одеської області".
Листом від 26.02.2010 року № 2/Г-13/89 вами було повідомлено, що вказаний проект рішення буде розглянуто на засіданні виконкому 27.02.2020 року.
27.02.2020 року вказаний проект рішення виконкому не був розглянутий, він був знятий.
Наступним своїм запитом, в редакції від 27.02.2020 року, я просив повідомити причину, посадових осіб, які ініціювали таке зняття з розгляду та надати документальну підставу про таке (розпорядження, службова записка та т.п.).
Листом від 02.03.2020 року б/н вами було повідомлено, що вказаний лист було направлено до загального відділу виконкому та передано за призначенням до розгляду відповідним органам чи посадовим особам.
Станом на 12.05.2020 року виконкомом не було розглянуто згаданого вище проекту рішення, мені не було повідомлено про підстави, посадових осіб, які ініціювали таке зняття з розгляду та не було надано документальних підстав про таке (розпорядження, службова записка та т.п.).
Вами проігноровано інтереси та права запитувача, передбачені Конституцією та законами України, порушено всі передбачені для цього строки згідно законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про звернення громадян».

З даного приводу вимагаю негайно повідомити про підстави, посадових осіб, які ініціювали зняття з розгляду проекту рішення виконкому "Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під рекламними конструкціями типу «Сіті - лайт» шляхом їх демонтажу за адресами: пр-т Миру,22, вул.Олександрійська, 12, вул. Парусна,10 та по пров. Шкільному, 1 у м.Чорноморську Одеської області", надати документальні підстави про таке (розпорядження, службова записка та т.п.) та винести для розгляду на найближче засідання виконкому.

Звертаю вашу увагу на те, що вказаний запит підлягає розгляду в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації».
Вказаний проект рішення на опублікування знаходиться з грудня 2019 року.
Необхідності в розгляді вказаного запиту на протязі 20 робочих днів не має.
В разі, якщо цей запит буде розглянуто в строки, які перевищать 5 робочих днів, я звернусь щодо надання правової оцінки діям заступника міського голови Ясніцького О.О. до Президента України, Національної поліції, Офісу Генерального прокурора, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Служби безпеки, Державного бюро розслідувань та інш.

З повагою,

Олександр Літвіненко

public, Чорноморська міська рада

1 Attachment