Ігнорування законодаства України щодо розгляду проектів рішень виконкому

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Літвіненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Літвіненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В грудні місяці 2019 року на інтернетсайті виконкому Чорноморської міської ради був розміщений проект рішення "Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під рекламними конструкціями типу «Сіті - лайт» шляхом їх демонтажу за адресами: пр-т Миру,22, вул.Олександрійська, 12, вул. Парусна,10 та по пров. Шкільному, 1 у м.Чорноморську Одеської області".
14.05.20 року я звернувся до виконкому щодо надання документальних підстав зняття з розгляду вказаного проекту, на що відповіддю № 2/Г-13/166 від 20.05.2020 року мені було повідомлено, що у загальному відділі виконкому такі документи відсутні.
Станом на 22.05.2020 року вказаний проект рішення так і не розглянутий.
Профільним заступником міського голови Ясніцьким О.О. та в.о. головного архітектора Ткач О.М. не виноситься на розгляд даний проект, чим порушуються відповідні норми законодавства.
З даного приводу прошу повідомити за ініціативи якої посадової особи (зазначити прізвище) даний проект знімається з розгляду та повідомити коли він (проект рішення) буде винесений на розгляд та розглянутий.

З повагою,

Олександр Літвіненко

public, Чорноморська міська рада

1 Attachment