Імплементація Угоди про асоціацію Полтавська область

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Костянтин Донченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Костянтин Донченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

інформацію про стан імплементації Угоди про асоціацію в Полтавській області за 2017-2018 роки

З повагою,

Костянтин Донченко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

К. ДОНЧЕНКУ
[FOI #38831 email]

Шановний пане Костянтине!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 04.09.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до правди», в межах компетенції надаємо лист Полтавської облдержадміністрації щодо виконання пункту 62 плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 25.10.2017 № 1106.
Одночасно повідомляємо, частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та згідно із § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Положенням про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 30.04.2014 № 197, визначено, що Мінрегіон є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, зокрема державну регіональну політику.
Разом з тим, згідно із підпунктом 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Мінрегіону та Полтавської облдержадміністрації для розгляду та надання Вам більш детальної інформації в установленому порядку.

Додаток: на 1 арк.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

5 Attachments

 

 

,

 

,

36014, ., . 45, 2

 

[1]https://www.facebook.com/poltavaodague

 

References

Visible links
1. https://www.facebook.com/poltavaodague

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]