Інформація із журналу "Банківські виписки"

Доброго дня!

Комунальне некомерційне підприємство
" Овідіопольський центр первинної
медико - санітарної допомоги"
код ЄДРПОУ 38696671
вул. Вертелецького, 24 смт Овідіополь,
Одеська область, 67801

Балахніна Наталя Володимирівна,
67844, Одеська область,
Овідіопольсьий р-н,
с. Кароліно - Бугаз
вул. Будівельників 1/20

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:

1. Із журналу «Банківські виписки» по всім розрахунковим рахункам вашого підприємства із зазначенням дати, списання/надходження, призначення платежу, контрагента за період з 01.01.2020р. по 31.12.2020р.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати відповідь протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту по кожному пункту окремо.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї електронної пошти:

Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, я буду змушена звернутись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Наталя

КУ Овідіопольский центр ПМСД, Овідіопольський центр первинної медико-санітарної допомоги КНП

1 Attachment

КУ Овідіопольский центр ПМСД, Овідіопольський центр первинної медико-санітарної допомоги КНП

22 Attachments

КУ Овідіопольский центр ПМСД, Овідіопольський центр первинної медико-санітарної допомоги КНП

12 Attachments