Інформація (оскарження)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валерій Олександров, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Валерій Олександров

Скарга
Доброго дня!

Листом Управління освіти Подільської РДА №10652-176 від 02.02.2021 було відмовлено у наданні публічної інформації.

Відмова є протиправною, оскільки відповідно до частини 5 статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" не може бути обмежено доступ до інформації про складання, розгляд і затвердження бюджетів, кошторисів розпорядників бюджетних коштів та плани використання бюджетних коштів одержувачів бюджетних коштів.........умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. А заробітна плата педагогічним працівникам сплачується саме за рахунок коштів бюджету.

За змістом Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі, до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно за умови, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину (частина п'ята статті 6 Закону).

Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу. (стаття 23 Закону України "Про доступ до публічної інформації")

Прошу задовольнити мою скаргу та зобов'язати надати інформацію щодо нарахованих та здійснених виплат учителям математики Фінансового ліцею Подільського району за 2020 рік. Окремо за кожним працівником із зазначенням ПІБ та місяцем.

З повагою

Валерій Олександров

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment