Інформація по відрядженям

Тарас Васильович Ханумак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) загальна кількість коштів, яка була витрачена Національним авіаційним університетом на службові відрядження (відрядження), перельоти та інші транспортні перевезення ректора Національного авіаційного університету Луцького М.Г. за період з 01.01.2023 по дату надання відповіді.
2) загальна кількість коштів, яка була витрачена Національним авіаційним університетом на службові відрядження (відрядження), перельоти та інші транспортні перевезення першого проректора Михальченка О.А. за період з 01.01.2023 по дату надання відповіді.
3) загальна кількість коштів, яка була витрачена Національним авіаційним університетом на службові відрядження (відрядження) поїздки, перельоти та інші транспортні перевезення ректора Луцького М.Г. за період з 01.01.2023 по дату надання відповіді з деталізацією скільки коштів пішло на конкретну поїздку із зазначенням країни, перельоту та/або транспортного перевезення із зазначенням дат.
4) загальна кількість коштів, яка була витрачена Національним авіаційним університетом на службові відрядження (відрядження) поїздки, перельоти та інші транспортні перевезення першого проректора Михальченка О.А. за період з 01.01.2023 по дату надання відповіді з деталізацією скільки коштів пішло на конкретну поїздку із зазначенням країни, перельоту та/або транспортного перевезення із зазначенням дат.

З повагою,

Тарас Васильович Ханумак

НАУ, Національний авіаційний університет

1 Attachment