Інформація про виконання бюджету за доходами

Шилін Олексій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

звіти про виконання державного і місцевих бюджетів за доходами (іншими надходженнями) по Луганській області у розрізі бюджетів (територій) області та кодів класифікації доходів.

З повагою

Шилін Олексій В'ячеславович.

Шилін Олексій

Доброго дня!

Помилково не зазначив дату. Звіти прошу надати за 2018 рік.

З повагою

Шилін Олексій В'ячеславович.

2800zv-Office_out, Державна казначейська служба України

2 Attachments

Шилін Олексій

Доброго дня!

Уважно ознайомившись з Вашою відповіддю, яка надана листом від 13.02.2019 № 14-12-12/2904, зазначаю наступне.
Позиція Казначейства, що звітні форми виконання бюджету за доходами у територіальному розрізі не передбачені нормативними документами щодо складання звітності, на мою думку не зовсім відповідає дійсності.
Так відповідно до п. 3.1 розділу ІІІ ( Операції за доходами загального фонду державного бюджету) Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.01.2013 №43 (зі змінами), платежі, які відповідно до Бюджетного кодексу України та закону про Державний бюджет України є доходами загального фонду державного бюджету, зараховуються на відповідні рахунки, відкриті в Казначействі на ім'я відповідного органу Казначейства у розрізі територій та кодів класифікації доходів бюджету.
Відповідно до п. 8.2 розділу VIII ( Облік та складання звітності про надходження коштів до Державного бюджету України ) Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.01.2013 №43 (зі змінами) Казначейство та Головні управління Казначейства щодня у регламентований час формують Звіти про виконання державного бюджету за доходами та іншими надходженнями (додаток 3).

Тому відповіддю задоволений частково. Проте, повторної відповіді не вимагаю.

З повагою,

Шилін Олексій