Інформація про вільні земельні ділянки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь Ульянцев, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Василь Ульянцев

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи)у графічному вигляді з позначенням ділянок:

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути
використані та передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності) для ведення садівництва – до 0,12 га землі в Волинській області Підгайцівській ОТГ с. Діброва,с. Жабка,с.Дачне.

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності)для будівництва і обслуговування житлового будинку (площею до 0,10 га) в м. Ківерці Волинської обл.

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності)для для індивідуального дачного будівництва – до 0,10 га землі в Волинсьскій області Підгайцівського ОТГ с.Діброва,с.Веснянка,с.Жабка,с. Дачне.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду змушена оскаржувати вашу бездіяльність як розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

ПС: у разі відсутності інформації, прошу перенаправити даний запит
до місцевих органів самоврядування
З повагою,

Василь Ульянцев

Сектор звернень Волинь,

1 Attachment

Василь Ульянцев

Доброго дня!

Дякую за відповідь.

З повагою,

Василь Ульянцев

Степюк Оксана Леонтіївна,

2 Attachments

4953/57/2-21 Ťæ: 01.07.2021

: Φ

צ # 193/57/1-21 צ

צ Ħ ""

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Василь Ульянцев

Доброго дня!

Прошу надіслати відповідь ще раз (відповідь прийшла з помилками сервера)

З повагою,

Василь Ульянцев