Інформація щодо юридичної особи ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Діана Третьякова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Діана Третьякова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо юридичної особи ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ":

1. Державна ліцензія (діюча) на право займатися саме цим видом діяльності, яка зареєстрована у Міністерстві юстиції України (оригінал/нотаріальна копія);
2. Шаблон Типового договору, який зареєстровано у Міністерстві юстиції та узгоджено з Антимонопольними органами, з усіма додатками (оригінал/нотаріальна копія);
- Витяг з ЄРДР про державну чи міжнародну реєстрацію (оригінал/нотаріальна копія);
- На яких саме підставах (документ - оригінал/нотаріальна копія) дана юридична особа є виконавцем/постачальником/виробником цих послуг/товарів на ринку послуг та товарів України?
- За чиїм офіційним дозволом-документом дана юридична особа здійснює свою комерційну діяльність (є виконавцем/постачальником/виробником цих послуг/товарів на ринку послуг та товарів) в Україні (оригінал/нотаріальна копія)?

- На яких офіційних підставах-документах (оригінал/нотаріальна копія) вищевказана юридична особа здійснює свою комерційну діяльність в Україні?
- Юридична адреса вищевказаної юридичної особи;
- Хто є кінцевим вигодонабувачем – посада і ПІБ (документ - оригінал/нотаріальна копія)?
- Складові тарифу - офіційний документ - кошторис на ціноутворення тарифів (оригінал/нотаріальна копія);
- Умови перерахунку та змінення сум тарифів у випадку ненадання послуг/товарів та/або надання послуг/товарів в неповному обсязі та/або надання послуг/товарів неналежної якості (оригінал/нотаріальна копія);
- Максимальна торгівельна націнка виконавця/постачальника послуг.

3. Сертифікат якості (оригінал/нотаріальна копія);
4. Гарантійний лист, що послугу/товар буде поставлено у повному обсязі та відповідної до ДСТУ якості (оригінал/нотаріальна копія);
5. Статут даної юридичної особи - виконавця/постачальника послуг (оригінал/нотаріальна копія);
6. Куди саме акумулюються кошти (країна і номер кінцевого рахунку - оригінал/нотаріальна копія)?
7. Країна, в якій видобуто газ (документ - оригінал/нотаріальна копія).

З повагою,

Діана Третьякова

НАК “Нафтогаз України”

1 AttachmentДіана Третьякова

Доброго дня!

На Ваш лист №119/5.3-20324-2022 від 23.11.2022 повідомляю наступне.

По-перше, мені не дуже зрозуміло, чому мені відповідає Відділ супроводу юридичних осіб, адже я не є юридичною особою (так само, як і фізичною) - я є людина з власним іменем Діана. Оскільки я людина, то я ніяк не можу споживати природний газ, а можу лише користуватись ним - отже, я ніякий не "Споживач" і забороняю звертатися до мене таким чином.
Щодо вказаної Вами постанови НКРЕКП, то відповідно до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", ст. 1. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - Регулятор), є постійно діючим центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який утворюється Кабінетом Міністрів України. Однак, згідно з листом Секретаріату Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2021 року № 17-21/509, рішення щодо утворення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Кабінетом Міністрів України не приймалось. Тому, Ви посилаєтесь на якусь неіснуючу Національну комісію.

Також, відповідно до Цивільного кодексу України, на який Ви посилаєтесь, ст. 638 ч.1, "Договір є укладеним, якщо сторони досягли згоди з усіх істотних умов договору."

Стаття 215, ч.1 ЦК України встановлює, що "Підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу", а саме, частина 3 ст. 203 Цивільного кодексу визначає, що "волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі."
Відтак, вимоги, додержання яких є необхідним для чинності правочину, дотримані не були, оскільки не було мого вільного волевиявлення, істотних умов "публічного договору приєднання" я не погоджувала і не давала своєї згоди на приєднання до такого договору, так само, як і на приєднання мене до фізичної особи та до терміну "Споживач". Також я ніколи не акцептувала оферти ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ" і не передавала ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ" ніяких показників лічильників, і тому не розумію, на якій підставі та за якою взагалі логікою ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ" нараховує мені якісь суми до сплати?
Тим більше, що на свої питання, викладені в моєму попередньому листі від 16 листопада 2022 року я не отримала жодної інформації, зокрема про установчі документи, а також кінцевого вигодонабувача, кошторис на ціноутворення тарифів, та куди акумулюються кошти.
Що саме написано на "офіційному сайті НКРЕКП", мене не цікавить, тому що, по-перше, сайт - це не офіційний документ, а по-друге, як зазначено мною вище, НКРЕКП Кабінетом Міністрів України утворено не було.

11 листопада 2022 року мною будо направлено запит в Казначейську службу України з проханням надати інформацію про рахунки, серед яких був і рахунок UA893004650000000260323012042, що нібито належить ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ".
На свій запит я отримала відповідь від Державної Казначейської Служби України (№14-12-12/16268 від 16.11.2022) про те, що цей рахунок на балансі Казначейства не відкривався, та будь-яка інша інформація щодо нього відсутня, і обслуговування зазначених рахунків Казначейством та його територіальними органами не здійснюється. https://dostup.pravda.com.ua/request/105...

З вищевикладеного я можу зробити висновок, що всі ці рахунки знаходяться поза межами України, тобто кошти сплачуються громадянами не в бюджет держави, а на невідомі офшорні рахунки, відкриті в іноземній державі. Я, як людина та громадянин республіки Україна, не бажаю приймати участь у державній зраді (Стаття 111 Кримінального кодексу України) та фінансуванні тероризму (Стаття 258-5 Кримінального кодексу України), та сплачувати будь-які кошти на невідомі приватні офшорні рахунки.

Я, Діана Володимирівна Третьякова:
- забороняю використовувати та обробляти мої персональні дані, а саме, будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача) моїх персональних даних.
- забороняю застосовувати до себе будь-які презумпції приєднання і приєднувати мене без моєї письмової згоди (або без власного підпису) до будь-яких договорів;
- забороняю приєднувати мене до фізичної особи будь-якими маніпуляціями усно чи письмово (застосувати презумпції приєднання, підміну понять, тощо).

Залишаю за собою всі майнові та інші права.
По боргах і зобов'язаннях персони не відповідаю.

©:Діана

НАК “Нафтогаз України”

1 AttachmentУвага!

Зазначена електронна адреса призначена лише для надсилання вихідної
кореспонденції.

Надіслані на неї відповіді видаляються!

Відповіді приймаються на електронну адресу [email address]

Діана Третьякова

Доброго дня!

На Ваш лист №119/5.3-214-2023 від 03.01.2023 року повідомляю наступне.

Оскільки ТОВ "ГК “Нафтогаз України” є монополістом на ринку природного газу, воно повинно бути розпорядником усієї запитуваної інформації, що стосується даної компанії, в тому числі щодо кінцевого вигодонабувача, ціноутворення, правовстановлюючіх документів, номер кінцевого рахунку, країни походження газу і т.д. Якщо не ТОВ "ГК “Нафтогаз України”, то хто?

Нагадаю, що відповідно до ст. 5 Конституції України, носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Згідно зі ст. 13 Конституції України, Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.
З цього випливає, що український народ не повинен платити за природні ресурси, які йому належать по праву народження, а тільки за послуги їх доставки. Але, згідно зі ст. 55 п. 2 Бюджетного Кодексу України, «Захищеними видатками бюджету визначаються видатки загального фонду на оплату комунальних послуг та енергоносіїв». Це означає, що з державного бюджету України навіть ці послуги доставки вже оплачені.
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 30 п. 5, забезпечення населення паливом, електроенергією, газом та іншими енергоносіями; вирішення питань водопостачання, відведення та очищення стічних вод; здійснення контролю за якістю питної води належать до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад. Тобто, наскільки я розумію, міська рада закуповує газ для населення та розраховується з постачальником, але при цьому, населення вводиться в оману, що воно має здійснювати повторну оплату на користь невідомих осіб. Тому "Рахунок за спожитий газ" насправді являє собою звіт про вже здійснену оплату!
Зауважу, що папірець під назвою "Рахунок за спожитий газ", який ви щомісяця надсилаєте, не є рахунком, він взагалі не є документом, адже він не оформлений належним чином, не містить прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи, не завірений підписом відповідальної особи та мокрою печаткою юридичної особи. Також він не містить додатка у вигляді акту надання послуг з постачання природного газу. Чому так відбувається? А тому що згідно з листом, який я отримала від Державної архівної служби України 104/6-14 від 10.01.2023, Актів прийому-передачі з балансу на баланс території та нерухомого майна, в тому числі енергосистем, електростанцій, газотрубопроводів, водопроводів від суб'єкта права СРСР/УРСР до суб'єкту права республіка Україна у документах ЦДАВО України не виявлено. https://dostup.pravda.com.ua/request/106...
Що це означає? А те, що усе майно та газотрубопроводи досі знаходяться на балансі УРСР, і вам вони не належать. То чи має право ТОВ "ГК “Нафтогаз України” виставляти взагалі якісь рахунки українському народу? Без підпису та печатки, це просто оферти, які я не акцептую, і нічого більше.

Щодо "здійснення Товариством ліцензійної діяльності" згідно Постанови НКРЕКП №880 від 04 липня 2017 року, слід зазначити, що сама НКРЕКП створена Указом Президента України всупереч ст. 106 Конституції України. Президент не має повноважень на створення колегіального органу і органу виконавчої влади. Відповідно до ст. 106 п. 28 КУ Президент може створювати для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби. До таких органів, наприклад, належить Офіс Президента України.
Згідно зі ст. 116 Конституції України, створення НКРЕКП віднесено до компетенції Кабінета Міністрів України. Відповідно до Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", ст. 1. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - Регулятор), є постійно діючим центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який утворюється Кабінетом Міністрів України. Однак, згідно з листом Секретаріату Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2021 року № 17-21/509, рішення щодо утворення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Кабінетом Міністрів України не приймалось. Тому, Ви посилаєтесь на нелегітимну «Національну комісію», постанови якої не мають юридичної сили та не розповсюджуються на людей і громадян Республіки Україна.
Також, ст. 1 п. 2 вищезазначеного Закону вказує, що «Регулятор є юридичною особою публічного права». Однак, згідно з даними на сайті https://youcontrol.com.ua/catalog/compan... названа «Органом державної влади» Компанія НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ - це просто назва приватної компанії, адже відповідно до ДСТУ 4163:2020, п. 7.4, великими літерами друкують "Найменування юридичної особи". Також НКРЕКП має код ЄДРПОУ 39369133, отже, вона є суб'єктом господарювання. Однак, у Господарському кодексі України ст. 8 п. 1. чітко визначено, що Держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування не є суб'єктами господарювання. Всюди одні протиріччя та порушення!
Доказом нелегітимності НКРЕКП також є той факт, що серед центральних органів виконавчої влади немає ніякої НКРЕКП, про що свідчить Постанова КМУ від 10 вересня 2014 р. № 442 (Редакція від 08.12.2022) “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” - НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ відсутня в системі центральних органів виконавчої влади!
Фактичні обставини діяльності НКРЕКП та посадових осіб, причетних до діяльності НКРЕКП, підпадають під наступні статті Кримінального кодексу України:
Стаття 110-2. Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України;
Стаття 190. Шахрайство;
Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
Стаття 192. Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою;
Стаття 222-2. Маніпулювання на енергетичному ринку;
Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми;
Стаття 366. Службове підроблення;
Стаття 367. Службова недбалість.

Робіть висновки.

Залишаю за собою всі майнові та інші права.
Без акцепту. Без обороту на мене та мій рід.

По боргах і зобов'язаннях персони (фізичної особи) не відповідаю.

©:Діана

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", НАК “Нафтогаз України”

Добрий день.
Ви не клієнт АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».
Звертайтесь в ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»
Сайт gas.ua
Електронна пошта: [email address] або [email address]

або телефонуйте:
066-300-28-88
098-300-28-88
093-300-28-88

показати цитоване

Діана Третьякова

Шановний пане Ігор Чорний!

Дуже дивна відповідь, адже попередні два листи я отримала від Вас саме на бланку ТОВ "ГК "Нафтогаз України".
До того ж, вказана Вами Електронна пошта: [email address] або [email address] не відкривається.
Як я розумію, це просто відписка.
Дякую Вам за те, що Ви прийняли до уваги моє повідомлення та підтвердили, що людина Діана не є клієнтом Нафтогазу.

Бажаю вам гарного дня!

©:Діана

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", НАК “Нафтогаз України”

Ви надіслали лист до АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

А відповідь, пишете, отримати від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

Звертайтесь до них.

Сайт gas.ua
Електронна пошта: [email address] або [email address]

показати цитоване

Діана Третьякова

Повторюю: електронна пошта не відкривається, адреси не видно.

Передивіться, будь ласка, Ваші попередні відповіді вище, від 25.11.2022 та 03.01.2023. Вони були надіслані Вами від імені ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ".

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", НАК “Нафтогаз України”

Ваше звернення пересилаємо до постачальника в ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

показати цитоване

Корпоративна адреса Газопостачальна компанія "Нафтогаз України",

1 Attachment

Доброго дня.
Відповідь у вкладенні

показати цитоване

Діана Третьякова

Доброго дня ще раз,

Дуже дякую Вам, але саме цей лист я вже отримувала 03.01.2023 року, і на нього я вже відповіла вище. Будьте уважнішими.

З повагою,

Діана

.

 

         ³ , .

        ֳ ( ) .

        [1]https://gas.ua  .

: [2]https://gas.ua/uk/home/news/tsini-na-gaz...

 

 

볺  

 

.: 066-300-28-88 (Vodafone) 

          098-300-28-88 (Kyivstar) 

          093-300-28-88 (Lifecell) 

: [3]www.gas.ua 

Facebook: [4]https://www.facebook.com/NaftogazGasSupp...

Viber: viber://pa?chatURI=naftogazpostach 

Telegram: [5]https://t.me/GASUA_bot 

References

Visible links
1. https://gas.ua
https://gas.ua/
2. https://gas.ua/uk/home/news/tsini-na-gaz...
https://gas.ua/uk/home/news/tsini-na-gaz...
3. http://www.gas.ua/
4. https://www.facebook.com/NaftogazGasSupply
5. https://t.me/GASUA_bot

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Діана Третьякова

?