Інформаційний запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія Сербин, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталія Сербин

Івано-Франківська обласна рада

ГО «ЗАЛІЗНИЙ ТРИЗУБ»
вул. Незалежності, 4,
76018,
м. Івано-Франківськ,
Україна
тел.: 066-528-14-96

Інформаційний запит
(в порядку ст. 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”)

Відповідно до ст. 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації” прошу надати публічну інформацію – відповіді на наступні запитання (станом на день надання відповіді на цей запит):

1. копію штатного розпису із зазначенням оплати праці працівників виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради;

У зв’язку з тим, що вищевказані матеріали та інформація становлять суспільний інтерес, прошу надати запитувану інформацію безкоштовно відповідно до ч. 4 ст. 21 Закону «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадовим та службовим особам органів місцевого самоврядування забороняється відмовляти фізичним або юридичним особам в інформації, надання якої цим фізичним або юридичним особам передбачено законом.

Відповідно до ч.1ст. 21 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» за вчинення корупційних правопорушень посадові та службові особи органів державної влади притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку.

Ст. 212-3 Кодексу про адміністративні правопорушення України встановлює, що за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи, відповідно до законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання і протидії корупції» тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Запитувану інформацію прошу надати у письмовій формі, надіслати рекомендованим листом за поштовою адресою ГО "ЗАЛІЗНИЙ ТРИЗУБ", вул.Незалежності, 4, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна 76018 та на адресу електронної пошти.

Голова правління
ГО «ЗАЛІЗНИЙ ТРИЗУБ» Сербин Наталія Зіновіївна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти