Інформаційний запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія Сербин, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталія Сербин

Донецька обласна рада

ГО «ЗАЛІЗНИЙ ТРИЗУБ»
вул. Незалежності, 4,
76018,
м. Івано-Франківськ,
Україна
тел.: 066-528-14-96

Інформаційний запит
(в порядку ст. 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”)

Відповідно до ст. 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації” прошу надати публічну інформацію – відповіді на наступні запитання (станом на день надання відповіді на цей запит):

1. копію штатного розпису із зазначенням оплати праці працівників виконавчого апарату Донецької обласної ради;

У зв’язку з тим, що вищевказані матеріали та інформація становлять суспільний інтерес, прошу надати запитувану інформацію безкоштовно відповідно до ч. 4 ст. 21 Закону «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» посадовим та службовим особам органів місцевого самоврядування забороняється відмовляти фізичним або юридичним особам в інформації, надання якої цим фізичним або юридичним особам передбачено законом.

Відповідно до ч.1ст. 21 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» за вчинення корупційних правопорушень посадові та службові особи органів державної влади притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку.

Ст. 212-3 Кодексу про адміністративні правопорушення України встановлює, що за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи, відповідно до законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання і протидії корупції» тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Запитувану інформацію прошу надати у письмовій формі, надіслати рекомендованим листом за поштовою адресою ГО "ЗАЛІЗНИЙ ТРИЗУБ", вул.Незалежності, 4, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна 76018 та на адресу електронної пошти.

Голова правління
ГО «ЗАЛІЗНИЙ ТРИЗУБ» Сербин Наталія Зіновіївна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти