Інформаційний запит до Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської обласної державної адміністрації

Ізотова Ольга

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. З яких причин Департамент будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації 15 березня замовив коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень будівлі 4, 5-а відділень КП "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги" по вул. Медична, 1 в м. Полтаві для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб». Коригування (ДК 021:2015 – 71000000-8 – Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги). https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-0...

2. Попередню проєктно-кошторисну документацію замовили у жовтні та листопаді 2022 року. З яких причин у попередній проєктно-кошторисній документації по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень будівлі 4, 5-а відділень КП "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги" по вул. Медична, 1 в м. Полтаві для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб», не були уточнені та дотримані вимоги щодо доступності (безбар'єрності) об'єкта?

3. Вкажіть вимоги з дотримання доступності (безбар'єрності) об'єкта: «Капітальний ремонт приміщень будівлі 4, 5-а відділень КП "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги" по вул. Медична, 1 в м. Полтаві для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб»,  які мають бути уточнені експлуатаційною організацією.

4. Прошу надати копію технічного завдання дотримання вимог щодо доступності (безбар’єрності) об’єкта: «Капітальний ремонт приміщень будівлі 4, 5-а відділень КП "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги" по вул. Медична, 1 в м. Полтаві для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб».

З повагою,

Ізотова Ольга

Полтавська обласна державна адміністрація

1 Attachment

, Foi+request-110254-6a88e5ff.

--
,
Zpi mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Тетяна Мороз,

5 Attachments