Інформаційний запит: працівники пенітенціарних закладів на окупованих територіях

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО Центр UA, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- скільки працівників пенітенціарних закладів опинилися на неконтрольованих територіях?
- скільки з них звернулися про переведення у інші заклади, що розташовані на території, підконтрольній українській владі?
- скільки з них було фактично переведено?
- скільки було здійснено нападів на працівників пенітенціарних закладів у зоні АТО в період з травня 2014 року? Якщо є задокументована інформація по цих нападах (причини, обставини), надайте її, будь ласка.
- скільки закладів потрапило під обстріли у зоні АТО? (де, які, коли).
- скільки людей - як серед персоналу, так і серед засуджених, що відбували покарання у Донецькій та Луганській областях,- загинули та/або отримали поранення внаслідок обстрілів та інших військових дій?

З повагою,

ГО Центр UA

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти