Інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Синько, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Синько

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані та передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара на території Липоводолинської громади Роменського району Сумської області.

З повагою, людина
Олександр Синько

Роменська РДА,

1 Attachment

--
З повагою, Роменська районна державна адміністрація

Олександр Синько

Доброго дня! Липоводолинська райдержадміністрація не надала відповідь, посприяйте швидші відповіді від Липоводолинської райдержадміністрації.

З повагою,

Олександр Синько

Липоводолинська райдержадміністрація

1 Attachment

Роменська РДА,

1 Attachment

--
З повагою, Роменська районна державна адміністрація