Інгульський РТЦК та СП в м.Миколаїв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб'єкт з найменуванням " Інгульський районний ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ розташований за адресою Миколаївська обл., м.Миколаїв, проспект Миру 24-А;
2. Який ідентифікаційний номер в Єдиному державному реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням " Інгульський районний ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ" розташований за адресою Миколаївська обл., м.Миколаїв, проспект Миру 24 - А;
3. Надати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням "Інгульський районний ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ" розташований за адресою Миколаївська обл., м.Миколаїв, проспект Миру 24 - А.
Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.
У випадку , якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.
Зміст відповіді на запит, що становить суспільний інтерес (плата за копіювання та друк не стягується) публікуватиметься у соціальних мережах.

З повагою,

Тамара

Державна служба статистики України

1 Attachment

 

!

 

28.06.2023 (. ϲ/-726-23)  -, .

 

.

 

,

..

,

, . (044) 287-12-33

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]