Інтернатура

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік закладів охорони здоров’я приватної форми власності,які є базами стажування для лікарів-інтернів . Та перелік наявних вакантних посад лікаря-інтерна в них, для проходження інтернатури за кошти фізичних та юридичних осіб у м. Вінниця та Вінницькій області станом на 18.05.2022.
2. Перелік закладів охорони здоров’я державної форми власності, що належать до сфери управління Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України та перелік відомчих лікарень , які є базами стажування для лікарів – інтернів . Та перелік наявних вакантних посад лікаря-інтерна в них , для проходження інтернатури за кошти фізичних та юридичних осіб у м. Вінниця та Вінницькій області станом на 18.05.2022.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін.

З повагою,

Вікторія

1 Attachment

--
З повагою,
Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА