Інтернатура

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік закладів охорони здоров’я приватної форми власності,які є базами стажування для лікарів-інтернів . Та перелік наявних вакантних посад лікаря-інтерна в них, для проходження інтернатури за кошти фізичних та юридичних осіб у м. Івано-Франківськ та Івано-Франківській області станом на 18.05.2022.
2. Перелік закладів охорони здоров’я державної форми власності, що належать до сфери управління Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України та перелік відомчих лікарень , які є базами стажування для лікарів – інтернів . Та перелік наявних вакантних посад лікаря-інтерна в них , для проходження інтернатури за кошти фізичних та юридичних осіб у м. Івано-Франківськ та Івано-Франківській області станом на 18.05.2022.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін.

З повагою,

Вікторія

Обласна Рада Івано-Франківська, Івано-Франківська обласна рада

1 Attachment

Доброго дня!
Надсилаємо Вам у додатку відповідь на Ваш інформаційний запит від
18.05.2022 року, зареєстрованого у виконавчому апараті облради 20.05.2022
року.