Інциденти під час повітряної тривого в Уманському музеї

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Natali Sokolenko, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Очільниця відділу культури Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Негода Н.В. у липні 2022 р розпорядилась познімати рами з живописних полотен та графіки, що зберігаються в Уманському краєзнавчому музеї і належать до державної частини Музейного фонду України. Це грубе порушення «Інструкції з обліку та зберігання музейних предметів», що призведе до неналежного їх зберігання, а в подальшому - псування. На підставі яких документів (чиїх вказівок) Негода Н.В дала такі розпорядження працівникам Музею?

2. 23 вересня 2022 року Негода Н.В. надала вказівку двом працівницям Музею охороняти Музей власними силами цілодобово з 23 по 26 вересня? На підставі яких документів Негод Н.В вирішила порушити трудове законодавство України і відправити на цілодобову охорону Музею двох жінок?
3. Негода Н.В. змусила прибиральницю музею за мінімальну платню охороняти Будинок учителя щоденно з 18.00 до 7.30 без вихідних. На підставі яких документів (розпоряджень, вказівок вищого керівництва) Негода Н.В. віддала розпорядження, що грубо порушують Трудовий кодекс, наражають на фізичну небезпеку непідготовлену до охорони об’єктів жінку?
4. Негода Н.В. 11 жовтня 2022 року під час повітряної тривоги наказала працівникам музею та міського Будинку культури робити ремонт у Будинку вчителя, а не перебувати в укритті. Тим, хто відмовлявся лишитися у небезпеці і не йти до укриття, Негода Н.В. запропонувала писати заяву на звільнення. Сама вона та інші працівники відділу культури, зі слів свідків розмови з Негодою Н. В. у цей час перебували вдома. На підставі яких документів (вказівок вищого керівництва), з якою метою Негода Н. В. вирішила порушити вимоги до безпеки громадян під час повітряної тривоги? Чи буде проводитися вищим керівництвом Черкаської ОВА розслідування цього інциденту?

З повагою,

Natali Sokolenko

Черкаська ОДА/ доступ до публічної інформації,

2 Attachments

Управління культури та охорони культурної спадщини, Черкаська обласна державна адміністрація

1 Attachment

--
З повагою
Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА

Звернення Гром, Черкаська обласна державна адміністрація

1 Attachment