Юридичному департаменту- бо Директор департаменту транспорту уключає дурника

Доброго дня!

28 липня 2022 р. виконавчий комітет Одеської міської ради прийняв рішення №156 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчикам для платного паркування транспортних засобів у м. Одесі» (надалі - рішення №156).
Рішенням №156 встановлено тариф на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів у місті Одесі., а також встановлено вартість місячного та річного абонементних талонів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати завiренi копії всіх документів, які стали підставою для прийняття АБОНИМЕНТНИХ ТАЛОНІВ(МІСЯЧНИХ ТА РІЧНИХ)(абонементних талонів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на місяць та рік)
2) Надати в які саме Постанови, Закони та Рішення у законодавчих актах відображують абоненські талони на паркування транспорту?

З повагою,

Игорь

Одеська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]