Кадрові питання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви STOP CORRUPTION 2020, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прізвища, імена та посади всіх працівників Міністерства із зазначенням відділу, управління, департаменту на дату закриття запиту

З повагою,

STOP CORRUPTION 2020

Доброго дня!
Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Статтею 5 Закону України «Про звернення громадян», зокрема у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
У Вашому листі не зазначено Міністерство економіки України, як орган якому адресований лист, не зазначено Ваше прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання.
Відповідно до статті 8 Закону України “Про звернення громадян” письмове звернення без зазначення місця проживання, а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
У разі надходження звернення, оформленого відповідно до зазначеного Закону, Мінекономіки розгляне його в установленому порядку у термін визначений Законом України «Про звернення громадян».
Також можете направити звернення за допомогою електронного звернення за посиланням: https://www.me.gov.ua/Feedback/SendMessa....

ДОВІДКОВО надаємо посилання на контакти Міністерства аграрної політики та продовольства України http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/pub...

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване