Кадрові питання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прізвища, імена та посади всіх працівників Міністерства із зазначенням відділу, управління, департаменту на дату закриття запиту

З повагою,

Тетяна

Доброго дня!

Відповідь на мій запит щодо надання інформації про державних службовців, які працюють в центральному апараті Міністерства не надійшла вчасно! Нагадую про ваш обов'язок відповісти згідно законодавства України!
Повторно прошу надати прізвища, імена та посади всіх працівників Міністерства із зазначенням відділу, управління, департаменту на дату закриття запиту

З повагою,

Тетяна

public.info, Міністерство закордонних справ України

Добрий день, Тетяно,
Дякуємо за Ваш інтерес до Міністерства закордонних справ.
На жаль, Ваш запит раніше не надходив на офіційну електронну адресу [Міністерство закордонних справ України request email] , призначену для отримання запитів на публічну інформацію МЗС.

Водночас, оформлення Вашого запиту не відповідає вимогам Закону України "Про доступ до публічної інформації", зокрема частини п'ятої статті 19, де зазначено, зокрема, що запит має містити ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер зв'язку, якщо такий є.
У статті 28 Цивільного кодексу України зазначено, що фізична особа набуває прав та обов'язків і здійснює їх під своїм ім'ям. Ім'я фізичної особи, яка є громадянином України, складається із прізвища, власного імені та по батькові, якщо інше не випливає із закону або звичаю національної меншини, до якої вона належить.

Просимо Вас оформити запит до Міністерства закордонних справ України відповідно до вимог українського законодавства і надіслати його на електронну адресу [Міністерство закордонних справ України request email]

УДЦА МЗС

показати цитоване