Капітальний ремонт фасаду в СШ196 за адресою: вул. Зодчих, 22 Святошинського району м. Києва

Доброго дня!

«Капітальний ремонт фасаду в ЗНЗ 196 за адресою: вул. Зодчих, 22 Святошинського району м. Києва» згідно з тендерними закупівлями було проведено 2016 року. Сума тендерної пропозиції переможця становила - 1 489 900,51 грн з ПДВ. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-1...
Менш ніж за 7 років 2023 року знову проведено тендерну закупівлю на «Капітальний ремонт фасаду в СЗШ № 196 за адресою: вул. Зодчих, 22 у Святошинському районі міста Києва» в сумі 4 898 275,54 грн з ПДВ. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-0...

Термін ефективної експлуатації фасаду за діючими будівельними нормами має становити не менше ніж 25 років. В даному закладі термін експлуатації фасаду склав менш як 7 років, тобто в 3,5-4 рази менше, ніж мінімально встановлена нормативна вимога.

Враховуючи вищевикладене та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Належним чином завірений акт комісії, яким визнано непридатним до експлуатації конструкцію фасаду будівлі СШ 196 міста Києва та встановлено причини, які призвели до зниження в 3,5-4 рази терміну експлуатації фасаду будівлі/теплоізоляційного матеріалу закладу освіти та відповідальних осіб за неналежну експлуатацію будівлі та її конструкцій.
2. Завірені належним чином копії документів, якими встановлено/підтверджено технічне обстеження будівлі з аналізом і оцінкою інформації про поточний технічний стан будівлі і його конструкцій з подальшим оформленням в звіт з фотокопіями, з відповідними копіями договорів на обстеження будівлі СШ 196 та належними копіями документів сертифікованих спеціалістів, які таке обстеження здійснювали.
3. Належним чином завірені копії проєктно-кошторисної документації та позитивний висновок експертизи, якими затверджені обсяги, терміни, тип, кількість теплоізоляційних матеріалів, їх розрахункова товщина та затверджена кошторисом/експертним звітом вартість вказаних монтажно-будівельних робіт.

З повагою,

Юлія

Юлія залишив коментар ()

Доброго дня!

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Відповідь на запит не отримано.
Прошу провести внутрішню перевірку для з’ясування, чому відповідь не приходить так довго та надати відповідь на порушенні у зверненні питання.

З повагою,
Юлія

Відділ організації діловодства Святошинської РДА,

2 Attachments

. 107-5026 07.08.2023

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]