Катастрофічна ситуація з COVID на Прикарпатті. МОЗ не реагує. Корупція.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павло Теличко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павло Теличко

Голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Миколі Чечоткіну
ЗУ "Про доступ до публічної інформації", ЗУ "Про запобігання корупції"

= Корупція. Злочинна бездіяльність МОЗ, покривання дій місцевого самоврядування (які -завідома- могли спричинити поширення смертельно-небезпечної хвороби). Ознаки ст.238 та 325 ККУ.

На попередній запит від 05.03.21, адресований МОЗ – інформації НЕ надано, необхідних заходів – НЕ вжито. Це може свідчити про корупційну складову (готую подання в компетентні органи). Та оскільки головна мета - вберегти людей від небезпеки пандемії - першочергово - направляю інформацію Вам. Адже відповідальність (провину) за чергові сплески вірусу (неналежне реагування) - згодом можуть перекласти - саме на Ваше відомство.
Як виявлено у публікації «Абетка COVID-фейкотворства»
https://www.htokrajnij.ga/2021/02/abetka...
публічні заяви Ляшка могли ґрунтуватись на маніпулятивній (завідома неправдивій) інформації, яка НЕ підтверджується реальними фактами.
Натомість більш вірогідний алгоритм поширення вірусу - розглянуто в публікації «COVID на Прикарпатті. Звідки вірусок прийшов?»
https://www.htokrajnij.ga/2021/02/covid-...
Підтвердження теорії - фото, факти - вміщено в публікації «Що могло спричинити COVID-сплеск на Прикарпатті?»
https://www.htokrajnij.ga/2021/02/sho-sp...
Масове поширення вірусу на Прикарпатті - як виглядає - було спровоковане халатністю (свідомими діями?) місцевого самоврядування - до входу в карантин. Саме це й могло призвести до катастрофічних наслідків. Але на початках - реальний стан речей - приховували. Подробиці - у публікації «Як усе починалось? 27.03.20 Хворих по області – 24. В місті Ів.-Франківськ – майже 200»
https://www.htokrajnij.ga/2021/02/hvoryh...
Початок розбору реальних причин сплеску захворюваності подає Агенція новин «Фіртка» у публікації «COVID-столиця України – Ів.-Франківськ. Звідки почалось і хто кришує»
https://firtka.if.ua/blog/view/covid-sto...
Підсумую.
Якщо юридично не виявити реальні причини спалаху COVID - інфекція може продукуватися на Прикарпатті й поширюватися Україною - ще безкінечно довго. Ціна зволікання вимірюється - ЖИТТЯМИ ЛЮДЕЙ!
Звичайно подане в даному запиті й публікаціях - не вирок чи істина в останній інстанції, але мої оціночні судження як журналіста. Тому потребую достовірної інформації з офіційних джерел.
Прошу надати наступну інформацію:
1. Чи відомі Вам описані в наведених публікаціях причини спалахів вірусу, а також - виявлені й задокументовані факти, обставини, що завідома могли спричинити поширення хвороби, приховування даних (ст.238, 325 ККУ)?
2. Хто (установа, відомство) повинен вжити заходів для припинення виявлених обставин та притягнення до відопвідальності організаторів та виконавців?
3. Яких заходів було/буде вжито очолюваним Вами відомством за виявленим у даному запиті та публікаціях - фактажом?
Оскільки запитувані відомості потрібні для публікації у ЗМІ - прошу подавати інформацію максимально чітко: згідно пп. запиту, з додаванням підтверджуючих документів. Якщо Ваше відомство не має повного об'єму запитуваної інформації чи не має достатніх повноважень для вжиття відповідних заходів задля припинення виявлених порушень - прошу згідно ст. 22 ч.3 перенаправити запит у відповідні установи/відомства, подаючи мені копії перенаправлень. Враховуючи ознаку корупційної складової в діях/бездіяльності ряду посадовців - нагадую про обов'язок повідомляти антикорупційні органи (ч.6 ст.53 ЗУ № 1700-VII «Про запобігання корупції».).
Сподіваюсь, що Ваше відомоство вжило/вживатиме належних заходів (безпосередньо та через подання до інших повноважних установ). Надані матеріяли й відомості - допоможуть Вам у роботі, успішність якої – призведе-таки до цілковитої перемоги над небезпечним вірусом. А згодом - до притягнення до відповідальності посадовців, чиї дії/бездіяльність могла спричинити спалах вірусу.
З повагою та побажанням успіхів,
Павло Теличко, журналіст.

Павло Теличко залишив коментар ()

Згаданий запит у МОЗ розміщено тут:
https://dostup.pravda.com.ua/request/spa...

Свіжий запит-скаргу на дії/бездіяльність та ознаки корупції - тут:
https://dostup.pravda.com.ua/request/ska...

Мазур Олена Вікторівна, Державна служба України з надзвичайних ситуацій

2 Attachments

03-4048/182 Ťæ: 18.03.2021

: ͦ Ӧ ([email address])

æ ЦͦǦϧ æ Ԧ צצ Ħ

צ Ħ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Public Health Department MOH,

2 Attachments

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України

Public Health Department MOH,

2 Attachments

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України

Public Health Department MOH,

2 Attachments

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України