Хоспісне відділення у Нікополі

Бабінін Юрій Дмитрович

Доброго дня!

Інформаційний запит № 23

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Під час реалізації проекту ГО «Відкриті двері «МОНІТОРИНГ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ у місті Нікополь Дніпропетровської області» було зроблено висновок, що у місті Нікополь дуже низький рівень надання паліативної та хоспісної допомоги. В місті, в якому проживають більше 100 000 населення, при цьому в період воєнних дій знаходиться біля 900 лежачих хворих, відсутнє хоспісне відділення, відсутня мобільна мультидисциплінарна команда, яка надає послуги з виїздом додому до хворого, психологічне консультування як хворих, так і членів їх сімей ведеться нерегулярно. Лежачі хворі, хворі на рак термінальної стадії, пацієнти не мають належної медичної допомоги.
З метою виправлення вказаного становища експертами проекту було рекомендовано НМР облаштувати в одному з вільних, підпорядкованих відділу охорони здоров’я приміщень, (приміщення колишньої амбулаторії №9 пр. Електрометалургів, будівля колишнього інфекційного відділення вул. 50 років НЗФ) повноцінне хоспісне відділення з наданням паліативної та хоспісної, в тому числі і психологічної, допомоги з виїздом додому до пацієнта.
Просимо надати інформацію які заходи вжиті, чи вживаються на теперішній час виконавчими органами Нікопольської міської ради з метою виконання даної рекомендації.

25.09.2023

З повагою,

Бабінін Юрій Дмитрович

Наталья Нидилько,

1 Attachment