Хто є балансоутримувачем дитячих майданчиків

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Іван, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У с.Горенка Києво-Святошинського району Київської області встановлені дитячі майданчики за наступними локаціями:
- за Горенською сільською радою (вул.Івана Франка 125);
- на розі вул. Раменської та вул.Лісової (на території лісу);
- біля пам’ятника (вул.Папулова);
- напроти озера Двухкаменка.
Утримання дитячих та майданчиків для дозвілля та відпочинку мають здійснюватися з додержанням санітарних і технічних норм, які забезпечують безпечне користування ними. Наявне обладнання та інші елементи благоустрою повинні підтримуватися у належному технічному стані, своєчасно очищатися від бруду, сміття, снігу, льоду. Не допускається наявність небезпечного для життя та здоров’я громадян обладнання, елементів благоустрою.
На даний час дитячі майданчики потребують негайного обстеження на безпечність експлуатації; поточного ремонту; утримання території, на яких розміщені майданчики в належному стані.
Частиною 1 статті 10 Закону № 2807-IV, визначено, що до повноважень сільських, селищних і міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить: 1) затвердження місцевих програм та заходів з благоустрою населених пунктів; 2) затвердження правил благоустрою територій населених пунктів; 3) створення в разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення спільно з іншими суб'єктами комунальної власності благоустрою населених пунктів, визначення повноважень цих органів (служб); 4) визначення на конкурсних засадах підприємств, установ та організацій (балансоутримувачів), відповідальних за утримання об’єктів благоустрою.
Відповідно до пп. "а" п. 1 ч. 1 ст. 13 Закону України № 2807-IV, до об'єктів благоустрою населених пунктів належать території загального користування парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики.
Згідно п. 8 ч. 1 ст. 21 Закону України № 2807-IV, елементами (частинами) об'єктів благоустрою є обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків.

Крім того, п. 4 ч. 1 ст. 10 Закону України № 2807-IV встановлено, що до повноважень сільських, селищних і міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить визначення на конкурсних засадах підприємств, установ та організацій (балансоутримувачів), відповідальних за утримання об'єктів благоустрою.
Невиконання суб'єктами благоустрою своїх обов'язків у цій сфері порушує права користувачів цих об'єктів на безпечні умови для життя і розвитку.
Законом України "Про охорону дитинства" визначено охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні встановлює основні засади державної політики у цій сфері, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини.
Пунктом 2 статті 6 Закону України "Про охорону дитинства", визначено, що держава гарантує дитині право на охорону здоров'я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров'я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формуванню навичок здорового способу життя.
Таким чином, невирішеність може призвести до безконтрольності за технічним станом елементів дитячих майданчиків та завдати шкоди здоров'ю дітей.
У зв’язку із чим прошу надати інформацію:
1) про балансоутримувача дитячих майданчиків?
2) про відповідальних за утримання дитячих майданчиків?
3) строків поточного ремонту та обстеження?

З повагою,

Іван

Внутрішня політика,

1 Attachment

Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області

Рада Горенка, Києво-святошинська районна державна адміністрація

1 Attachment

[1][IMG] Вірусів немає. [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...