Кількість котів і собак були стерилізовані і кастровані за Програмою

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Зоя, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка кількість котів і собак були стерилізовані і кастровані протягом 2020 року за Програмою поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Ірпінської міської територіальної громади протягом 2021-2023 р.р.", відповідно до якої регулюється чисельність безпритульних тварин в м. Ірпінь

2. Кількість бюджетних коштів, які були передбачені цією Програмою на 2020 р. 3.Кількість реально освоєних коштів, що були передбачені цією Програмою на стерилізацію котів і собак на 2020 р..

4. Яка кількість котів і собак були стерилізовані і кастровані протягом 2021 року за "Програмою поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Ірпінської міської територіальної громади протягом 2021-2023 р.р.", відповідно до якої регулюється чисельність безпритульних тварин в м. Ірпінь

5. Кількість бюджетних коштів, які були передбачені цією Програмою на 2021 р. 6.Кількість реально освоєних коштів, що були передбачені цією Програмою на стерилізацію котів і собак на 2021 р..

Згідно частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.
Запитана інформація має суспільний інтерес.
Запитана інформація має суспільний інтерес, оскільки може свідчити про нераціональне використання коштів громади (бюджетних коштів).
Згідно частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Згідно частини 4 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» при наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
Відповідь прошу надати у секторі забезпечення доступу до публічної інформації відділу адміністраторів Управління надання адміністративних послуг та по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Ірпінської міської ради особисто в руки.

Відповідь прошу надати у визначений Законом України термін.

З повагою,

ГО "Ліга допомоги тваринам"

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти