Кількість проведених експрес-тестувань на КПВВ у Луганській області

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту.

5 січня 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 9 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020 року, згідно з якими Луганській обласній державній адміністрації у взаємодії з державним підприємством «Реінтеграція та відновлення», що належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, доручено забезпечити облаштування пунктів тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 на контрольних пунктах в’їзду на тимчасово окуповані території у Луганській області та виїзду з неї (далі – КПВВ). Крім цього, внесеними змінами Луганській обласній державній адміністрації доручено забезпечити функціонування даних пунктів тестування на КПВВ.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію щодо:

- кількості проведених експрес-тестувань для визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 на КПВВ у Луганській області за період з січня місяця 2021 року по дату надання інформації (окремо за кожен місяць);

- кількості виявлених позитивних результатів після проведення експрес-тестувань для визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 на КПВВ у Луганській області за період з січня місяця 2021 року по дату надання інформації (окремо за кожен місяць).

З повагою,

Руслан Романів, правовий аналітик БФ "Право на захист"

Департамент охорони здоров'я , Луганська обласна державна адміністрація

1 Attachment