Кількість сержантів ЗСУ, які призначені на офіцерські посади

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скільки призваних 2022 року під час мобілізації громадян - військовослужбовців сержантського і старшинського складу - були призначені на офіцерські посади, не підписавши контракту про проходження служби в ЗСУ?
Нагадую, що у вашій відповіді за вихідним N 321/КЦ/16693 від 06. 12. 2022 року на мій запит від 29. 11. 2022, пересланий вам Державною службою статистики України, йдеться про кількість військовослужбовців сержантського і старшинського складу, призваних у 2022 році за призовом під час мобілізації, на особливий період, яким присвоєно військове звання офіцерського складу та які не укладали контракт про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України на посадах осіб офіцерського складу. Натомість я запитую про інше.

З повагою

Сергій

Міністерство оборони України

1 Attachment

Доброго дня!

У вкладеному файлі відповідь на Ваш запит.