Кількість вакантних місць

Доброго дня!

Благодійний Фонд “Право на захист” (далі-БФ «Право на захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ “Право на захист” – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. На даний час організацією проводиться моніторингове дослідження доступу до медичної допомоги в населених пунктах які знаходяться вздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. Дослідження здійснюється в рамках проекту «Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню Східної України», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту і гуманітарної допомоги Європейського союзу та за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Враховуючи викладене, відповідно до ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п. 1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію відносно населених пунктів, які розташовані вздовж лінії розмежування (міста: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, райони: Станично-Луганський, Новоайдарський, Попаснянський) щодо:

- загальної кількості посад медичних працівників (лікарів, фельдшерів, медичних сестер) із зазначенням кількості кожної із посад;
- кількості вакантних посад медичних працівників (лікарів, фельдшерів, медичних сестер) із зазначенням кількості кожної із посад та кількості посадових окладів (тарифних ставок).

Звертаємось із проханням надати таку інформацію у строк, визначений ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,

Руслан Романів (правовий аналітик БФ "Право на захист")

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації, Луганська обласна державна адміністрація

2 Attachments