Кількість вчителів за фахом та за сумісництвом ЗОШ №69+ комп.техніка

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Коновал, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, щодо кількості комп'ютерної техніки, яка є в наявністі в кабінетах інформатики школи №69, а також інформацію щодо того, чи відповідає така техніка усім відповідним нормамта вимогам МОН
2.. Надати кількість вчителів з викладання предметів фізика, математика та інформатика в ЗОШ №69 за фахом.
3. Надати кількість вчителів з викладання предметів фізика, математика та інформатика в школі ЗОШ №69 за сумісництвом.
4. Чи поділені на підгрупи учні проведенні практичних занять з інформатики – (дві групи з кількістю не менше 8 учнів у кожній або створення міжкласних груп) . Прошу вказати які саме класи поділені та коли саме було (чи буде) поділення

Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді (а саме у вигляді ЧІТКИХ сканкопій)
У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Заздалегідь вдячна

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради