Кількість відмов у перетині КПВВ

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. В рамках проекту «Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню Східної України» який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту і гуманітарної допомоги Європейського союзу та за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), здійснює постійний моніторинг умов перетину лінії зіткнення через контрольні пункти в’їзду-виїзду (далі – КПВВ) на території Донецької та Луганських областей.

З 16.03.2020 введенно додаткові тимчасові обмеження на перетин лінії розмежування через КПВВ з тимчасово окупованими територіями (далі - ТОТ) у Донецькій та Луганській областях, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію за період з 16.03.2020 по 18.03.2020 (включно) щодо:

- кількості осіб, які не мають постійної реєстрації місця проживання на підконтрольній уряду України території (далі - ПУУТ), а також іноземців та осіб без громадянства, які не мають постійної реєстрації місця проживання на ПУУТ, яким було відмовлено в перетині лінії розмежування через КПВВ у Донецькій та Луганській областях з ТОТ на ПУУТ.

- кількості осіб, які не мають постійної реєстрації місця проживання на
ТОТ, а також іноземців та осіб без громадянства, які не мають постійної реєстрації місця проживання на ТОТ, яким було відмовлено в перетині лінії розмежування через КПВВ у Донецькій та Луганській областях з ПУУТ на ТОТ.

З повагою Руслан Романів

ADPSU, Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment