Коефіцієнти місцевих державних адміністрацій

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Діана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Згідно зі статтею 13 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі – Закон № 889) НАДС, як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, видає у випадках, встановлених законом, нормативноправові акти з питань державної служби, надає роз’яснення з питань застосування Закону № 889 та інших нормативно-правових актів у сфері державної служби.
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» прошу Вас надати роз'яснення з наступних питань.
Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2024 р. № 99 затверджено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 787 і від 25 квітня 2023 р. № 391 та передбачено, що за рахунок коштів, визначених абзацами третім та четвертим цієї постанови, під час встановлення посадових окладів державним службовцям: обласних державних адміністрацій, які провели класифікацію посад державної служби, може застосовуватися додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів, визначених схемою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 р. № 1409 “Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році”, максимальний розмір якого не перевищує 2;
районних державних адміністрацій, які провели класифікацію посад державної служби, може застосовуватися додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів, визначених схемою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 р. № 1409 “Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році”, максимальний розмір якого не перевищує 1,5.
Просимо Вас надати роз'яснення щодо:
1. Чи можливо застосування додаткового коефіцієнту окремим працівникам місцевої державної адміністрації, а не всім державних службовцям органу у зв'язку з недостатністю коштів залучених з місцевих бюджетів, виходячи з певних критеріїв роботи (наприклад, коли на працівника покладаються додаткові завдання пов'язаних зі здійснення правого режиму воєнного стану).
2. Методичну рекомендацію щодо встановлення такої надбавки.

З повагою,

Клінцова Діана Вікторівна

Національне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentНаціональне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentНаціональне агентство України з питань державної служби

1 Attachment